دانشگاه ریاست جمهوری مائوپ اوکراین

 

دانشگاه مائوپ

آکادمی مدیریت پرسنل بین منطقه ای مائوپ (IAPM) یا همان دانشگاه ریاست جمهوری مائوپ اوکراین در سال 1989 به عنوان یکی از موسسه های آموزش عالی علمی و خصوصی تاسیس شد. این دانشگاه  بزرگترین موسسه ی آموزش عالی اقتصادی و انسانی در اوکراین است.  دانشجویان زیادی در 17 رشته ی اختصاصی، در 93 تخصص، 8 رشته در این دانشگاه تحصیل می کنند. برگزاری دوره پاتفک پزشکی در این کالج مورد استقبال ایرانی هایی که قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین را دارند، می باشد.

دوره پاتفک:

آکادمی جمهوری یا مائوپ شامل دانشگاه ریاست جمهوری (کیف) ، دانشگاه های اوکراین (بیش از 40 موسسه، شاخه و شرکت های تابعه در تمام مناطق اوکراین) و دانشگاه آزاد بین المللی (موسسه ی مقدماتی بین المللی در کیف، شبکه ای از مراکز آموزش باز IAPM  در خارج از کشور) است. تحصیل در دوره پاتفک قبل از اعزام فرد دانشجو و همچنین تحصیل در اوکراین در رشته های پزشکی این کشور در این دانشگاه امکان پذیر است.

روند آموزشی دانشگاه ریاست جمهوری در اوکراین توسط بیش از 2300 استاد، که 70٪ از آنها مدرک دکترا دارند، ارائه می شود.

امروزه داشنگاه IAMP  در آموزش خصوصی در اوکراین پیشرو است. این آکادمی توسط وزارت آموزش و پرورش، جوانان و ورزش از کشور اوکراین (شماره مجوز AE 458،585 از 2014/07/28) مجوز دارد، از جمله ارائه ی خدمات آموزشی به خارجی ها توسط IV سطح (بالاتر) تمام تخصص های دارای مجوز ، اعتبار دارد .

این دانشگاه شامل پایگاه داده های جهانی در آموزش عالی است، که به طور منظم توسط انجمن بین المللی دانشگاه تحت نظارت UNESCO  مدرک صادر می کند.

موسسه ی آموزش بین المللی، دوره های پیش آموزش ( پاتفک) را ارائه می دهد در:

اقتصاد؛

روانشناسی؛

علوم انسانی؛

علوم مهندسی؛

پزشکی و زیست شناسی.

همزمان با تحصیل در بخش مقدماتی، دانشجویان بین المللی زبان اوکراینی و یا روسی (به انتخاب خود) را یادخواهند گرفت و همچنین دروس زیر را، بسته به تمرکز انتخابشان می خوانند: ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، اقتصاد، جغرافیا، تاریخ، انفورماتیک و دیگر رشته ها.

تحصیل در این دوره 1 الی 1.5 سال تحصیلی با توجه به برنامه ی درسی و بسته به مدت زمانی که گروه ها می رسند و شکل می گیرند، طول می کشد.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه:

اوکراین یکی از بزرگترین و زیباترین کشور های اروپاست. در حال حاضر 70000 دانشجوی خارجی از 148 کشور مختلف دنیا در این کشور مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه های اوکراین از استاندارد های آموزشی بالایی برخوردارند. دانشگاه مائوپ، بزرگ ترین دانشگاه خصوصی این کشور بوده و از بیش از 30 نقطه از جهان دانشجویانی آنجا مشغول به تحصیل هستند و مدرک آن نیز بین المللی است.

دانشگاه مائوپ

رتبه و رنکینگ دانشگاه ریاست جمهوری مائوپ:

رتبه بندی دانشگاه ها و رنکینگ آنها بر اساس معیار های متفاوتی مانند: کیفیت آموزشی، تحقیقات انجام گرفته، مقالات نوشته شده، نشریات ، کتاب ها، منابع، درآمد دانشگاه، میزان اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی ، روابط بین المللی با سایر کشورها و برخی موارد دیگر صورت می گیرد. دانشگاه ریاست جمهوری اوکراین (مائوپ) نیز جهت نشریات علمی و تحقیقات علمی و تکنیکی خود معروف می باشد که توسط سیستم رنکینگ و رتبه بندی SCOPUS مورد تایید قرار گرفته است.

 این سیستم رتبه بندی تعداد مراجع و تحقیقات و نشریات دانشگاه ها را بررسی رده و سپس تعداد آنها را مشخص می نماید. طبق این سیستم رنکینگ، IAMP  رتبه اول را بین دانشگاه های خصوصی در کشور اوکراین دارد.

 رتبه ای که در سایت رنکینگ unipage برای این دانشگاه ثبت شده است رتبه 11067 در بین دانشگاه های جهان و رتبه 96 در بین دانشگاه های کشور اوکراین است.

رشته های موجود در دانشگاه ریاست جمهوری مائوپ:

تحصیلات در دانشگاه ریاست جمهوری مائوپ کشور اوکراین، به معنای تحصیل در محیطی راحت و بهینه برای تمامی دانشجویان با هر نوع و هر سطح دانش و تحصیلات می باشد. این آکادمی در رشته های تحصیلی بسیاری مهارت دارد همانند: مدیریت، امنیت اجتماعی ، حقوق، علوم اجتماعی و رفتاری، فناوری اطلاعات، علوم انسانی، فعالیت های خدماتی.

حسابداری و مالیات:

حسابداری، حسابداری و بازرسی فعالیت های اقتصادی خارجی، تحلیل و بازرسی، ارزیابی بررسی و ثبت ملک، تخصص حسابداری، حسابداری و بازرسی در کشاورزی، حسابداری کنترل و بازرسی، حسابداری و بازرسی در بودجه ها، حسابداری در بانک های بازرگانی و شرکت های بیمه ، حسابداری و فرایند های مالی.

مدیریت و برنامه ریزی:

اقتصاد ، بانکداری و بیمه:

اقتصاد، اقتصاد و دارایی بین الملل، مدیریت اقتصادی، روابط اقتصادی و مالی بین المللی، اقتصاد و دارایی نظامی بین المللی ، بانکداری و اقتصاد بین الملل، بانکداری، مدیریت بانکداری.

مدیریت:

مدیریت اقتصادی و تجاری، مدیریت جهانگردی و هتلداری، مدیریت محیط ، مدیریت و اقتصاد سازمان ها، مدیریت ساختمان سازی، مدیریت صنایع ، مدیریت پزشکی و دارویی، مدیریت فعالیت های تجاری

بازاریابی:

تجارت بین الملل و بازاریابی، حمل و نقل، بازاریابی بین المللی و ژورنالیسم اقتصادی، بازاریابی بازاریابی محیط زیست، بازاریابی فناوری غذا، بازاریابی کشاورزی ، بازاریابی ساختمان سازی، بازاریابی رسانه های انبوه و انتشارات، بازاریابی صنایع، بازاریابی دارو و پزشکی، بازاریابی تجارت، بازاریابی توزیع کتاب، بازاریابی صنایع نظامی، بازاریابی الکترونیک ، لوژیستیک

حقوق:

حقوق کار و بازرگانی، حقوق بانکداری و دارایی ، حقوق تجارت بین الملل

مدیریت عمومی :

 اقتصاد و منابع انسانی، اقتصاد بین الملل و منابع انسانی ، منابع انسانی در صنعت و غیره.

روانشناسی:

روانشناسی عملی، روانشناسی سالمندان، روانشناسی هنر، روانشناسی مدنی، روانشناسی پزشکی و غیره.

علوم سیاسی :

مدیریت و دولت داری سیاسی، اقتصاد ، بازاریابی سیاسی، علوم سیاسی روابط بین الملل، علوم سیاسی مقایسه ای، تحلیل سیاسی اطلاعات

دانشگاه مائوپ

علوم اجتماعی و رفتاری:

جامعه شناسی: جامعه شناسی دولت های محلی ، جامعه شناسی و مشاوره روانشناسی، جامعه شناسی مدیریت و روابط عمومی، جامعه شناسی روابط بین الملل، جامعه شناسی الکتورال، جامعه شناسی ارتباطات جمعی، جامعه شناسی محیط

علوم انسانی:

مترجمی زبان آلمانی، مترجمی زبان انگلیسی، راهنما ی انگلیسی زبان

روابط بین الملل:

روابط بین الملل در حوزه خاورمیانه، روابط بین المللی اتحادیه اروپا، سیاسیت خارجی و امنیت ملی، روابط بین الملل و دیپلماسی، جهان فرهنگی

فناوری اطلاعات:

مهندسی نرم افزار

صنایع خدماتی:

جهانگردی :

سازمان بخشی و مدیریت جهانگردی، جهانگردی بین المللی

امنیت ملی

امور اجتماعی

دیدگاه شما چیست؟

تذکر: تگ های Html مجاز نمی باشد