ویزای توریستی اوکراین

 

ویزای توریستی اوکراین برخلاف دیگر نوع های ویزا نیازی به مصاحبه توسط سفارت با شخص متقاضی ندارد البته به شرطی که شخص متقاضی ویزا را از طریق یکی از شرکت‌های معتبر شناخته شده برای سفارت درخواست دهد.

ویزای توریستی اوکراین می تواند به صورت گروهی با تور و یا به صورت شخصی باشد که مدت ‌زمان آن برای اقامت در اوکراین بین یک الی دو هفته می باشد.

بنابراین جهت دریافت ویزای توریستی بهتر است درخواست خود را از طریق شرکت های مستقر در اوکراین و یا از طریق وکیل‌های مورد تائید سفارت اوکراین در ایران ارائه دهید.

والدینی که می خواهند برای دیدن فرزندان خود به اوکراین سفر کنند می توانند درخواست خود را به استار ویزا ارائه دهند تا نمایندگان ما در اوکراین دعوت نامه ی توریستی آن ها را اخذ کرده و برای ما در ایران ارسال کنند تا به سفارت تحویل دهیم هنگامی که ویزای شما صادر گردید از طریق نمایندگان ما به شما اطلاع داده می شود.

مدت زمان صدور ویزای توریستی اوکراین:

صدور ویزای توریستی از طرف سفارت به مدت 15 روز کاری الی 1 ماه به طول می‌انجامد. که این مدت از زمان تحویل مدارک به سفارت شروع می شود.

ویزای توریستی فوری یا فورس:

ویزای توریستی فوری برای افرادی که ویزای شینگن در پاسپورت دارند و یا افرادی که حداقل 2 الی 3 بار به اوکراین سفر کرده باشند امکان پذیر می باشد.

مدت زمان صدور ویزای فوری 7 روز کاری سفارت می باشد.( اخذ ویزای فوری در سال 2018 وجود ندارد.)

خطوط پروازی به اوکراین:

پرواز مستقیم به اوکراین با اِیرلاین (airline (یو اِم ایر (um-air) می باشد، که البته می توانید با شرکت‌های هواپیمایی دیگر نیز به اوکراین سفر کنید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی:

_ اصل پاسپورت.  

_ یک قطعه عکس 3*4

_ پرینت مانده‌حساب بانکی ترجیحاً ترجمه شده به لاتین باشد و حداقل 15 میلیون تومان باشد.

_ چک ضمانتی شخص ثالث برای هر شخص به مبلغ 20 میلیون تومان باشد.

_ گواهی وضعیت شغلی یکی از موارد ذکر شده: کپی روزنامه رسمی، کپی پروانه کار، گواهی اشتغال که روی سربرگ با مهر و امضا صادر شده باشد، کپی جواز کسب) خانم‌های خانه‌دار و افراد زیر 16 سال به داشتن این مدارک نیازی ندارند.

_ کپی از کارت ملی (پشت و رو) و تمام صفحات شناسنامه.

دیدگاه شما چیست؟

تذکر: تگ های Html مجاز نمی باشد